Invasion to America

Rising Sun


Vážení japonští generálové !!
Protože je léto a po nějakou dobu hraní CS mírně upadá, mám tu pro Vás jedinečnou možnost dokázat svoje kvality. Stanete se japonským velitelem, jehož úkolem je projít kampaní při invazi do Ameriky. Podle dostupných údajů čeká na Vás 28 bitev přičemž doplňování posilami je minimální a nepřítel silný. Dokážete se dostat od pláží až k Seattlu ? Navíc máte jedinečnou možnost získat vyznamenání, které nikdo jiný dosud nemá a stát se tak prvním velitelem s vyznamenáním za vítězství v turnaji. Bitvy se dají odehrát za pár desítek minut a tak se dá rychle pokračovat.

TURNAJ UZAVŘENPravidla:

Termín:
Turnaj začíná 15.8.2003 a bude ukončen 3.10.2003, takže času bude dostatek. Odehrávání není ničím omezeno, takže pokračujete postupně bitku za bitkou. A nezapomeňte - začít můžete kdykoliv, ale pouze jedenkrát.

Pojmenování souboru:
02jmenovelitele

Hlášení výsledků:
Po každé dokončené bitce zašlete na email pořadatele písemné hlášení a pro kontrolu obrázek z výsledkem bitvy. S výsledkem každé bitvy velitel navíc pošle krátké povídání o bitvě (stačí dva tři řádky), co obsadil, jak velké měl ztráty on a jaké nepřítel ... Bez tohoto reportu se bitva nebude započítávat !!!. Reporty zasílejte pravidelně po skončení jednotlivých bitev na adresu pořadatele Pavel.Blaha@seznam.cz. Pokud se rozhodnete ukončit svoje trápení zašlete toto rozhodnutí, aby ostatní velitelé věděli, že vaše jednotky ukončily bojovou činnost.

Vzor reportu:

PvP - Vylodění - 1.bitva
Axis Major Victory - 175 bodů
Moje jednotky zahájili invazi do USA. Za minimálních ztrát (četa pěchoty) obsadily pobřežní města a zničili postavení amerických protiletadlových děl včetně jednotek americké domobrany, která tato postavení stražila. Útok probíhá zatím bez problémů.

Pravidla vítězství:
Celkové pořadí velitelů bude závislé na počtu získaných bodů za jednotlivé bitvy. V případě rovnosti pak rozhoduje počet odehraných bitev a pokud i zde bude shoda vyšší počet bodů v poslední bitvě od středu remízy.

Odměny za bojové úspěchy v jednotlivých bitvách
vítězstvíbody do štábu
Major Victory3 body
Minor Victory2.5 bodu
Draw2 body
Minor Defeat1.5 bodu
Major Defeat1 bod

Odměny pro celkové vítěze v turnaji
umístěníodměna
1.místo30 bodů do štábu + vyznamenání (možná i samurajský meč)
2.místo20 bodů do štábu
3.místo10 bodů do štábu

Body budou připsány hromadně v prvním říjnovém týdnu.

Bojové úspěchy jednotlivých velitelů jsou vedeny zde na tančíkách, kde je hlavni stránka s tabulkou se všemi účastníky a jejich aktuální celkový bodový výsledek a počet bodů aktuálně získaných do štábu. Každý velitel má z této stránky odkaz na svou stránku, kde je přehled o výsledcích jednotlivých bitev a jeho reporty.

A nezapomeňte je to jen hra a pokud se vám nějaká bitva nepodaří tak se s tím smiřte a neopakujte ji.

S přáním mnoha úspěchů

PvP