PANZER SRAZ - říjen 2011

14.- 16.října 2011

Přípava na podzimní panzer sraz vypadala nejprve skoro standartně, ale pak nám začali odpadávat přihlášení, až nás zbylo osm ... pravda žádná tragédie, ale o čem mám pořád psát, že. Zdenek ochořel, Jalunda se omluvil, Hanyz se už ani nepřihlašoval, prostě ne vždy nám to vyjde. Sešli jsme se opět v Radotíně, Milan roztopil místní akumulačky (ten smrad nám po chvilce už ani nepřišel divnej) a omladina, co se válela celou noc na žíněnkách v tělocvičně také příliš nerušila ...


Sestava praporu

Matto
Mpmv
Kajik
Arkady
PvP
Pupca
Milan
Beren

Sice si žádný report nezasloužíte ... ale něco sem dám. Dva týdny před srazem jsem měl, dle mého názoru, zajímavý nápad a udělal dva scénáře ze Somálska. Odehráli jsme jen jeden, neb se mi ne zcela podle představ povedlo vybalancovat org a taloši se prostě tradičně nepředvedli. Reportík je k dispozici. Pak jsme dali dva scénáře z německé invaze do US. První byl rozdělen do dvou fází, vylodění, které bylo až na pár výstřelů z US 90mm AA děl snadné a pak americký obrněný protiútok, který Němci docela snadno odrazili. Druhý scénář jsem spíchnul s Arkadyho pomocí na místě a byť jsme si docela dobře zahráli, moc to nedopadlo (silná obrana, velká mapa ...). Čili opět poučení pro příště, udělám to zase nějak jinak, budeme hrát dějově, ale rozděleni na dvě poloviny a nebude se jen útočit (všichni se tváří, že zvládnou i obranu ztracených pozic) tak uvidíme.

Z SS vylodění v Americe

No a taky se možná sejdeme prostě jen proto, abychom pokecali, zahráli něco z CS pro formu a každý si pak zahrál to své ... čili uvidíme :o)