PANZER SRAZ - listopad 2007

9. - 11.listopadu 2007

Od léta jsme plánovali další sraz. Pořád nám to nevycházelo tak, aby se nás sešlo rozumné množství a nakonec to vyšlo až na začátek listopadu. Spousta věcí byla nově. Za prvé jsme hráli s reedicí Campaign Series, kterou vydal Matrix Games, za druhé jsme měli nové místo, za které se zasloužil Arkady a za třetí byl zas po delší době nějaký nováček ... Hanyz. Po té dlouhé pauze jsme se všichni nemohli dočkat a tak jsme se nadšeně vrhli do víru bitev už brzy v pátek odpoledne ...

Sestava praporu

Matto
Kajik
Zdenec
Mpmv
Jalunda
Hanyz
Arkady
PvP
Beren
Pupca
Milan

Prvním scénářem byla má variace na téma Velké války, aneb první střetnutí britských a německých sil u Monsu v srpnu 1914. Scénář se docela povedl a to snad i díky svižnému průběhu (dohráli jsme ho už v pátek). Překvapil nováček Hanyz, zabodoval Jalunda ... víc v repotrech.
Dalším scénářem byla dějová bitva z Tuniska, kde jsme s Arkadym plánovali velkolevé zničení znepřítele v čemž jsme se ale hořce zklamali. Na druhou stranu jen díky tomu se dlouhý scénář dohrál do konce a neustrnul. Scénář nám i tak zabral celou sobtu.
Posledním scénářem byl meeting od Arkadyho, který jsme ale odehráli jen z hodně malé části (v sobtu večer), protože jsme se hned v úvodu ocitli v prakticky neřešitelné situaci. Rozhodli jsme se tak udělat scénář nový a odehrát ho v neděli. To se nám už bohužel nepovedlo, protože o víkendu dorazily do Čech pozdravy ze Sibiře a sníh odříznul štábní cvičiště od zdroje elektrické energie. Takže jsme si nakonec dali "Tažení na Moskvu" s letní výzbrojí našich aut ... výsledek bych označil za minor victory ... domů jsme nakonec dorazili ve zdraví všichni.

t_mukarov5.jpg, 5 kB t_mukarov7.jpg, 5 kB t_mukarov10.jpg, 5 kB
Štábní mapová místnost Nový kadet generálního štábu Štábní porada
t_mukarov17.jpg, 5 kB t_mukarov25.jpg, 5 kB t_mukarov31.jpg, 5 kB
Pozdravy ze Sibiře Generální štáb ... fotí PvP Štábní pucflek čistí vozový park

Všechny fotky ke stažení (3.2 MB)